Këta janë 25 lojtarët që i kërkon Juventus

Merkato nuk flen, edhe pse nuk asht e hapun momentalisht.

Juventus ka kerkue dhe po kerkon shume lojtare si pjese e sttrategjise per te ndertue ekipin e se ardhmes, shkruen Claciomercato, transmeton Rrokum.TV.

Këta janë 25 lojtarët, te cileve ja ka vnue synin Juventusi:

tabella-25nomi-mercato-juve-2016