Këta janë 4 kandidatët për kapiten të Shqipnisë

Mbas lamtumirës së Lorik Canës, te Shqipnia asht rikthye çashtja e shiritit të kapitenit të kuqezijve.

Me shumë mundësi shiriti i kapitenit pritet të vendoset mes dy pretendentëve kryesorë, Ansi Agolli dhe Elseid Hysaj, por nuk përjashtohet edhe ndonji befasi tjetër.

Ma poshtë keni 4 kandidatët për kapiten:

1- Ansi Agolli
2- Elseid Hysaj
3- Ledian Memushaj
4- Mërgim Mavraj

Shperndaje në: