Këta janë kandidatët për me zavendësue Pogba’n te Juventus

Paul Pogba mundet me u largue nga Juventusi dhe ekipi italian patjetër duhet me mendue zavendësimin e tij.

Marcelo Brozovic, Axel Witsel, Nemanja Matic e Moussa Sissoko munden me zëvendësue francezin te ekipi i Massimiliano Allegrit.

Juventusi, gjithashtu e pëlqen edhe mesfushorin e Valencias, Andre Gomes, por portugezi doket afër kalimit te Real Madrid.

Shperndaje në: