Këto janë 24 përballjet e sontme në Europa League (foto)

Gara e dyte ma e madhe ne futbollin europian, Europa League, rikthehet sonte me perballje te shumta dhe interesante.

Skenderbeu i Shqipnisë luen kunder ekipit zvicran, Young Boys, ne oren 21:05, shkruen Rrokum.TV

Ndeshje tjera interesante jane edhe AC Milan-Rijeka, Lyon-Atalanta dhe Bate-Arsenal.

Keto jane komplet ndeshjet ne Eruopa League sot: