Këto janë ndeshjet e sontme në Champions League (Foto)

Sonte luhen ndeshjet e treta te fazes se grupeve ne garen ma te madhe te futbollit europian Champions League.

Pa dyshim dy ndeshjet kryesore jane Leverkusen-Tottenham dhe Lyon-Juventus, shkruen Rrokum.TV.

Tana ndeshjet nisin ne oren 20:45.

screen-shot-10-18-16-at-07-13-pm

 

Shperndaje në: