Këto janë ndeshjet e sontme në Europa League

Sot në mbramje luhen 24 takime të vlefshme për xhiron e dytë në fazën e grupeve të UEFA Europa League.

Ndeshja që pritet me ma shumë interes luhet në kuadër të Grupit K mes Sparta Prague dhe Inter, ndërsa në krahun tjetër Manchester United kërkon të harrojë disfatën e parë përballë Feyenoordit.

screenshot_1-124