Këto janë top 5 femnat që i ka pasë “n’dorë”, Cristiano Ronaldo (foto +16)

Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo asht nji adhurues i femnave të mira.

Jeta private e tij ka qenë gjithmonë në radarin e mediave qysh prej ndamjes nga supermodelja ruse, Irina Shayk.

Ma poshtë mundeni me i pas se cilat janë top pesë femnat me të cilat CR7 ka pasë afera të shkurta.

1. Irina Shayk

Bukuroshja ruse ndoshta asht ish e dashuna ma e famshme e Ronaldos. Dyshja kanë qenë në lidhje për pesë vjet dhe janë takue në nji ngjarje të Armani’t në vitin 2010, para se t’i jepnin fund romancës së tyne në vitin 2015.

ImageImage

2. Desiree Cordeo

Nji prej femnave ma të fundit të Ronaldos ishte ish Miss Spanja. Takimi i tyne erdhi mbas nji kontakti në Instagram.

ImageImage

3. Daniella Grace

Ish e dashuna e yllit të NBA, Blake Griffin, ka qenë e lidhun me Ronaldon në Maj të vitit 2016. Ajo asht nji prej modeleve ma të njohuna amerikane.

ImageImage

4. Georgina Rodriguez

Zeshkanja e njohun Rodriguez ishte me sulmuesin në udhëtimin e fundit të tij në Paris.

ImageImage

5. Cassandre Davis

Nji modele me mbi 500 mijë ndjekës në Instagram, Davis kishte nji lidhje krejt të shkurtë me Ronaldon në Gusht të vitit 2016.

ImageImage