Këto ndeshje luhen sonte për kualifikueset e Botnorit 2018

Sonte pervec lojes se shumepritun Kosove-Kroaci, luhen edhe disa ndeshjet te tjera interesante ne kuader te kualifikimeve per Botnorin 2018.

Shqipnia luen kunder Lihtenshtajnit, ku pritet me fitue, ne baze te nivelit te kundershtarit, edhe pse ne futboll asgja nuk asht e pamundun, shkruen Rrokum.TV.

Pa dyshim, loja kryesore per futbolldashesit anekend botes asht ajo ndermjet Italise dhe Spanjes.

Ndeshjet nisin ne oren 20:45./Rrokum.TV

screen-shot-10-06-16-at-09-02-am