Dasma madheshtore e Mario Gomez, qe qysh doket!

Sapo ka refuzue mundësinë për me luejt te Besiktas mbas rrezikut për me jetue në Turqi, si pasojë e grushtit ushtarak të shtetit.

Por Mario Gomez u dok i lumtun kur i tha “po” përpara krejt miqeve dhe familjarëve, bashkëshortes së tij Carina Wanzung, gjatë ceremonisë martesore të zhvilluem dje në Mynich.

Teksa kureshtarët rreshtoheshin nëpër rrugë për me i urue atyne që të trashëgohen, sulmuesi 31-vjeçar i Fiorentinës nuk e hiqte dot nga fytyra buzëqeshjen përballë nuses së tij të bukur.

 

6-gomez

 

5-gomez

 

4-gomez

 

3-gomez

 

2-gomez

 

1-gomez