Kjo asht dëshira e Cristiano Ronaldos

Mbas kualifikimit në finalen e Ligës së Kampionëve dhe rikthimit në garën për titull, Cristiano Ronaldo përsëriti dëshirën e tij që Zinedine Zidane me vazhdue si trajner i Real Madrid. “Ai po ban nji punë të madhe me ekipin. Na jemi të gjithë tue ndihmue njani-tjetrin, kjo asht reciproke”. Unë shpresoj se ai ka me vazhdue me drejtue Realin. Une e admiroj ate si nji trajner dhe si person”, tha portugezi.