Kjo asht oferta marramendëse e Manchester United për Ibrahimovic

ibraa

Manchester United janë të gatshëm që t’i bajnë ofertë sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimovic.

Se Ibra do të largohet nga PSG kjo nuk ka dyshim.

Ofertat për sulmuesin shtatnaltë nuk kanë të ndalun.

Mbas ofertave nga Kina dhe Emirateve te Bashkueme Arabe, edhe skuadra e njohun angleze Manchester United dëshiron me ofrue në skuadër.

Oferta në drejtim të Zlatan asht dy vjeçare ku do të përfitonte nga 12 milionë funte ne vit, ose gjithsej 24 milionë.

Ibra nuk ka luejt asnjiherë në Ligën Premier.