Kjo çikë seks-simbol asht e dashuna e re e Cristiano Ronaldos

Mediat spanjolle shkruejnë se ma në fund asht zbulue çika, me të cilën Cristiano Ronaldo asht n’lidhje.

Simbas revistës “Corazon Czn” ylli i Real Madridit dhe –ish Miss Spanja, Desire Cordeo janë në nji lidhje dashnie prej nji mueji dhe njohja e tyne nisi përmes rrjeteve sociale.

23-vjecarja spanjolle ka marrë pjesë dhe në Miss Universi 2014, që u zhville në SHBA, nga ku doli në vendin e dhetë.

img_cvila_20151014-185340_imagenes_md_otras_fuentes_desire_9-kcbi-911x683mundodeportivo-web

desire-cordero-1024x682

Shperndaje në: