Kjo nuk asht normale, ofertë 500 milionë për Bale!

Gareth Bale asht lajmi kryesor në mediat sportive n’Angli.

Manchester United asht i gatshëm me thy rekordin e Paul Pogbas, si futbollisti ma i shtrejtë në botë.

“Red Devils” janë të gatshëm me pague 500 milionë euro mes çmimit të transferimit dhe pagës në kontratën në “Old Trafford”, për transferimin e sulmuesit të Real Madridit, Gareth Bale, ka ba të ditun tabloidi britanik “The Sun”.

Bale ishte objektiv i Manchester Unitedit edhe gjatë afatit kalimtar të verës.

19-79