Klopp e don këtë lojtar te Liverpool

Doket se trajneri i ekipit të Liverpoolit, Jurgen Klopp asht tue e monitorue situatën e anëtarit të PSG, Lucas Moura.

Mercato365, ka raportue se, trajneri gjerman ka dërgue skautët dhe e ka përgatitë ofertën e duhun drejt Mouras.

Kjo ofertë në fjalë, pritet me u lansue gjatë afatit kalimtar veror. Asht thanë se, Jurgen Klopp asht impresionue jashtëzakonisht shumë nga loja e tij në përballjen e PSG kundër Chelsea në Ligën e Kampionëve.