Kosova humbi po Thaçi nuk e ndali buzëqeshjen!

Kosova pësoi nji humbje të thellë 6:0 prej Kroacisë në kuadër të kualifikimeve për botnorin Rusia 2018.

Por, kjo nuk e ndali që gjatë ndeshjes me ba nji ‘selfie’ Fadil Vokrrin dhe Davor Sukerin, të cilët miqësinë si futbollistë, po e vazhdojnë edhe si president të Federatave të Futbollit.

Ata shfrytëzuen momentin për me u fotografue, të cilës ju bashkue tue buzëqesh edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Kosova takimin e radhës ka me zhvillue të Diellën kundër Ukrainës, ndërsa Kroacia ka me  qenë mysafire e Finlandës.
Kosovo vs Croatia