Kosova në pregaditjet e fundit para ndeshjes me Ishujt Faroe, qe fusha.

Tashma stafi i Kombëtares së Kosovës së bashku me lojtarët kanë arritë në stadium.

Kosova ka me u përballë me Ishujt Faroe në Frankfurt, në ndeshjen e parë miqësore mbas pranimit në FIFA dhe UEFA.

Lojtarët janë tue u ba gati dhe në fushë kanë me i krye stervitjet e fundit para se me nisë ndeshja historike për Kosovën.

auto_mis1464971011