Kosova po luen ndeshjen në basketboll kundër Ukrainës

Momentalish po luhet ndeshja ne mes te Kosoves dhe Ukraines ne kuader te kuallifikimeve pere EuroBasket 2017.

Loja po zhvillohet ne Mitrovice, ndersa rezultati monental asht 21:20 per Kosoven.

Shperndaje në: