Kosovë-Kroaci, këto priten me qenë çmimet e biletave

Kosova ka me zhvillue takimin e parë si vendas në kuadër të kualifikimeve për Botnorin “Rusi 2016”.

Takimi luhet në Shkodër më 6 Tetor kundër Kroacisë, derisa shumë shpejtë pritet të dalin në shitje edhe biletat.

Gazeta Olle mëson se çmimi ma i lirë i tyne pritet me qenë 10 euro për tribunat mbas portave. 20 euro kanë me qenë çmimet për tribunën lindore dhe 55 për pjesën VIP.

Shperndaje në: