Kqyreni Cavanin në stilin e bokserit (video)

Edinson Cavani pritet me u dënue nga Komisioni Disiplinor i UEFA’s.

Kjo për shkak të sjelljes së tij jo-sportive në ndeshjen ndaj Arsenalit.

Sulmuesi i Paris Saint Germainit, humbi qetësinë dhe për nji moment goditi mesfushorin e vendësve, Aron Ramsey.

Kjo i iku referit kryesor, i cili nuk e dënoi këtë veprim të uruguaianit.

Shperndaje në: