Kqyreni çka huq Lukaku, e pabesueshme (video)

Sulmuesi i Belgjikës, Romelu Lukaku, nuk ka arritë me shënue në portën e zbrazët.

Në ndeshjen miqësore në mes të Holandës dhe Belgjikës, e cila përfundoi me barazim 1-1, Lukaku lëshoi nji rast të 100%’të shënimi, tue mos arritë me dërgue topin në rrjetë.