Kqyreni çka i ban Ronaldo referit mbas ndeshjes

“Ylli’ i Portugalisë Cristiano Ronaldo asht nji kampion i vërtetë mbasi këtë e kallxoi edhe gjatë ditës së djeshme me sjelljen miqësore ndaj referit anglez Mark Clattenburg.

Ndërhymja e Payet jo veç që nuk u ndëshkue me karton, por referi nuk akordoi as faull, nji veprim të cilin e ka marrë me sportivitet Ronaldo.

Gjatë kalimit në tunellin e krijuem nga futbollistët, portugezi e kap dhe i afrohet për me përqafue, referin Clattenburg.

https://youtu.be/gMAfIib6_n8