Kqyreni gollin e Morata në sekondat e fundit të lojës Real-Sporting

Me gollat e Cristiano Ronaldos dhe Alvaro Moratas, Real Madridi ka fitue 2:1 ndaj Sportingut.

Deri në minutë 88, rezultati ishte 0-1 për Sporting.