Kqyreni kete mrekulli dhe drame ne Madrid

Nji perfundim dramatik ndodhi ne lojen mes Valencias dhe Realit ne Madrid. Sergio Llull ban nji mrekulli dhe ne sekondin e fundit e fiton lojen. Kqyreni!

Shperndaje në: