Kqyreni këtë veprim të ‘çmendun’ të lojtarit të Atletico Madrid (video)

Yannick Ferreira Carrasco ka ba nji prej driblimeve ma të bukura që kemi pa ndonjiherë në ballafaqimin mes Atletico Madridit dhe PSV Eindhoven në Champions League.