Kqyreni përmbledhjen e derbit të çmendun t’Italisë, Inter ndal hovin e Juves

Inter ka shenue fitore ne derbin ndaj Juventusit, ne nji ndeshje shume te bukur.

Juventus kishte kalue i pari n’epersi, por shume shpejt erdhi reagimi i Interit, tue shenue dy golla me ane te sulmuesve Icardi dhe Perisic.

Kqyreni permbledhjen e ndeshjes. /Rrokum.TV

Shperndaje në: