Kqyreni pritjen që ju ba Higuani’t

Gonzalo Higuain asht që nga dita e djeshme nji futbollist i Juventusit dhe njikohësisht lojtari i tretë ma i shtrejtë në historinë e futbollit botnor.
Sulmuesi argjentinas ka zbarkue sot në Torino, i pritun nga qindra tifozë, të cilët e kanë shoqnue deri në qendrën ku kanë me u kry vizitat mjekësore.

Higuain ka përshëndetë tifozët që kishin dalë ta pritnin, ndërsa ka thanë se dëshiron me fitue Ligën e Kampionëve me JUventusin.

 

Kliko për videon