Kqyreni qysh kërkon falje Mourinho për humbjen e thellë nga Chelsea

Manchester Unitedi ka fitue me rezultat 1-0 ndaj Manchester Cityt në kuadër të EFL Cup dhe kështu ka vazhdue në fazën tjetër.

Por, Jose Mourinho ende nuk e ka harrue humbjen në Premier League nga Chelsea me rezultat 4-0.

Portugezi në fund të takimit ndaj Cityt në rrugën për me dal nga fusha e stadiumit Old Trafford i ka kërkue falje tifozëve tue ba me duer rezultatin e humbjes.

cvuspbhxeaakbbl

Shperndaje në: