Kqyreni qysh rrahen serbët mes vete mbas derbit në futboll

Këto incidente kanë ndodhë udhëve të Beogradit mbas ndeshjes Crvena Zvezda-Partizan.

Simbas mediumeve serbe, gjatë këtyne incidenteve janë lëndue 8 policë dhe janë arrestue 44 tifozë.

Shperndaje në: