Kqyreni qysh rrehen lojtarët e Napolit dhe Besiktasit (video)

Përleshje në fushë ndërmjet futbollistëve në ndeshjen Besiktas-Napoli.

Nji gja e tillë ndodhi në ndeshjen U-19, në Champions League.

Italianët fituen s mysaifrë me rezultat minimal 1:0, me gollin e Antonio Negros.

Shperndaje në: