Kqyreni veprimin magjik të Messit

Lionel Messi po kallxon çdo ditë dhe ma shumë se asht i papërmbajtshëm dhe se talenti i tij nuk bjen pamvarësisht kalimit të viteve.

Në ndeshjen e djeshme kundër Athletic Bilbaos, argjentinasi ka ‘çmendë’ tanë tifozët, mbasi ka ba disa driblime fantastike.

Shperndaje në: