Krejt mbas Verrattit

Marco Verratti mundet me u largue nga Paris Saint-Germain mbas përfundimit të këtij sezoni.

Chelsea asht favorit për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti.

Tabloidi britanik “Daily Mirror” raporton se reprezentuesi italian mundet me qenë përforcimi i madh i “Blues”, mbas përfundimit të këtij sezoni,

Interesim konkret për të kanë shprehë edhe Manchester United, Juventus, Inter dhe Milan.

Shperndaje në: