Kroaci-Kosovë, ky asht vendimi i fundit

Referi i ndeshjes, ka vendose përfundimisht me ndërpre ndeshjen mes Kroacisë dhe Kosovës.

Mbas nji pauze prej 10 minutave, referi i takimit së bashku me kapitenët Luka Modric dhe Samir Ujkani, janë paraqite edhe nji herë në fushën e stadiumit ‘Maksimir’, për me vendose për ndërpremjen e ndeshjes.

Ndeshja u nderpre ndeshjen per shkak te reshjeve te shumta te shiut.

Shperndaje në: