Kualifikimet për Botnorin 2018: Sonte luhen këto ndeshje

Sonte luhen disa nga takimet per eliminatoret e Botnorit 2018 qe zhvillohet ne Rusi.

Ne program jane disa ndeshje interesante, ku spikatin derbi britanik Angli-Skoci dhe ndeshja tjeter France-Suedi, shkruen Rrokum.TV.

Keto jane ndeshjet e sotme:

Armeni-Mali i Zi

Republika Çeke-Norvegji

Danimarkë-Kazakistan

France-Suedi

Angli-Skoci

Malte-Slloveni

Irlanda Veriore-Azerbaixhan

Rumani-Poloni

San Marino-Gjermani

Sllovaki-Lituani.

Tana ndeshjet fillojne ne oren 20:45, pervec ndeshjes Armeni-Mali i Zi qe luhet ne oren 18:00./Rrokum.TV

Shperndaje në: