Kur De Biasi flet shqip. Qe lojtarët që s’mund t’ju shqiptojë emnin!

debiasi

Nji funny intervistë e publikueme vone me trajnerin e Kombëtares shqiptare të futbollit, tregon njohunitë e tij me gjuhën shqipe dhe mënyrën se si ai komunikom ne kuqezijtë.

De Biasi shfaqet tue kërcye valle shqiptare dhe n’intervistën e publikueme në rrjetin social “Facebook”, në profilin e “Digitalb”, ai vihet para provës tue lexue emnat e futbollistëve dhe përshkruen imazhet.

 

Shperndaje në: