Kur ka m’u zhvillue loja Kroaci-Kosovë?

Loja mes Kombëtares së Kroacisë dhe asaj të Kosovës, mundet mos me u zhvillue as sot.

Selektori i Kosovës, Albert Bunjaki, ka folë për IndeksOnline – për mundësinë që takimi i shtymë për shkak të shiut të luhet më 3 Shtator (sot).

“Unë nuk besoj se takimi zhvillohet sot. FIFA ka kërkesat e randa. Ende asht tue ra shi dhe pritet që me re deri në orën 12:00 të ditës, që dn me thanë se gjendja e fushës asht e njajtë. Por, nji vendim final pritet të merret sot”, ka thanë Bunjaki.

Shperndaje në: