Ky asht formacioni i javës në Champions

1-formaacioni

Goal.com ka publiku formacionin ma të mirë të javës në Ligën e Kampionëve.

Atletico Madrid dhe Manchester City dominojnë formacionin ma të mirë të zgjedhun nga Goal.om me nga katër lojtarë.

Atletico eliminoi Barcelonën, ndërsa City në anën tjetër PSG’në.
Real Madrid ka 2 futbollistë në këtë formacion, ndërsa nji lojtarë asht edhe i Bayern Munichut.

 

fromacioia-mrena

 

Shperndaje në: