Ky asht formacioni i javës në Champions

UEFA ka publiku formacionin ma të mirë të kësaj jave në Ligën e Kampionëve.

PSG ka ma së shumti përfaqësues n’ekipin e javës të UEFA’s, gjithsej katër, i ndjekun nga Benfica me tre futbollistë.

Real Madrid asht lojtari i vetëm i Realit në formacion, ndërsa aty nga nji futbollist kanë edhe Zenit, Wolfsburg dhe Chelsea.

 

Shperndaje në: