Ky asht hoteli që të len ‘pa mend’ i Ronaldo’s

‘Ylli’ i Real Madrid, Cristiano Ronaldo këtë fundjavë ka inaugurue hotelin ‘Pestana CR7’ e cila asht në pronësi të tij.

Nji magji e vërtetë, mbasi ky hotel ndodhet në ishullin e Potugalisë, Madeira dhe nga fotot doket se mbizotnon luksi dhe detaje që lidhen me imazhin e 31-vjeçarit.

cr71-1 cr73-700x336 d837499f90ff7e72d4b2e8f286884ef8_L-700x467

Shperndaje në: