Ky asht mesazhi i Valon Behramit mbas ndeshjes

Valon Behrami asht shumë i lumtun me tre pikët e para në Euro 2016.

Mesfushori i Zvicres, Valon Behrami ka thanë se asht shumë i lumtun me fitoren kundër Shqipnisë dhe tre pikët e para.

Ai po ashtu, asht i lumtun edhe për respektin ndërmjet dy ekipeve në fushë.

“I lumtun që kemi fillue me tre pikë, por ma i lumtun për respektin e dy ekipeve në fushë”, ka shkrue Behrami në Twitter.