Ky asht sekreti i madh i Benzema

Nji punëtor i Real Madrid gjithmonë ja prek këpucët sportive sulmuesit Karim Benzema para se ai me nisë seancën stërvitore, dhe ky ritual bahet gjithmonë mes tyne me qëllim që me i sjell fat.