Ky asht trajneri i ri i Milanit

Drejtuesit e Milanit e kanë gjetë trajnerin e ri për edicionin e ardhshëm dhe ai ka me qenë trajneri italian, Vincenzo Montella.

TuttoMercato shkruan se, Montella në fund të këtij edicioni ka me u largue nga Sampdoria për me marrë drejtimin e Milanit, transmeton Rrokum.TV

Drejtuesit e ekipit milanist nuk janë të kënaqun me punën që po banë Brocchi dhe janë të bindun se Montella mundet me kthye ekipin në krye të futbollit italian./Rrokum.TV

Shperndaje në: