Ky asht zavendësuesi i Donnarumma

Portieri Gigio Donnarumma ne menyre te befasishme dje kumtoi se nuk ka me vazhdue kontraten me 7 here kampionin e Europes, AC Milan.

Menjihere mbas ketij lajmi, drejtuesit e ri te Milanit kane fillue gjetjen e nji zavendesuesi ideal te Donnarummas, transmeton Rrokum.TV nga mediat italiane.

Emni i pare dhe konkret asht Mattia Perin, portieri i Genoas dhe portier i Kombetares se Italise./Rrokum.TV