Ky ekip mundet me u përjashtue nga Champions League

Ekipi polak Legia tutet se mundet me u përjashtue nga Champions League.

Tifozët e ekipit polak janë përla me policinë spanjolle para dhe mbas ndeshjes me Real Madridin.

Andaj, Legia tutet se mundet me pësue me përjashtim nga gara, raportojnë mediat e hueja.