Ky goll s’ban me ju ikë pa e pa

Lojtari i Galatasaray ka shenue mbrame nji super goll.

Sulmuesi Eder Derdiyok asht perkujdes per me shenue nji nga gollat ma te bukur n’Europe kete vit, transmeton Rrokum.TV.

Sulmuesi ne fjale po kallxohet ne forme mbasiqe ka shenue dy golla ne kete ndeshje dhe po shenon vazhdimisht per turqit e Galatasaray.

Shperndaje në: