Ky lajm për Messin ju befason

Leo Messi ka nji kontratë para-kontraktuale me ekipin e Interit.

Kështu ka deklarue ish lojtari legjendar i Interit, Luis Suarez (spanjolli, jo uruguaiani), tue potencue që argjentinasi ishte shumë pranë kalimit te Interi në vitin 2006, shkruen “Mirror”.

“Na kemi mujt me marrë atë kur Barcelona kishte Decon, Ronaldinhon dhe Samuel Eto’on në sulm. Unë e kam ende marrëveshjen para-kontraktuale të nënshkrueme që Messi me u transferue te Interi”, deklaroi ai për “Radio Kiss Kiss”.