Lajm i keq për Gjermaninë

Antonio Rudiger asht lëndue dhe nuk ka me mujt me luejtë për Gjermaninë në Euro 2016.

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka marrë nji lajm të keq dhe të papritun, mbasi qendermbrojtësi Antonio Rudiger asht lëndue, tue lanë Gjermaninë në situatë të vështirë.

Gjermani ka pësue lëndimin gjatë stërvitjeve dhe përfundimisht ka me mbetë jashtë Euro 2016.