Lajm i keq për Kosovën, Turqia fton yjet e saj që mungonin

Përfaqësuesja e Kosoves ka marrë lajm jo të mirë para ndeshjes me Turqinë.

Kombëtarja e Turqisë ka ftue Arda Turam, Inan dhe Burak Yilmaz.