Lajm i keq për Real Madrid para El Clasico’s

Gareth Bale pësoi nji lëndim mjaftë të randë mbramë ndaj Sporting Lisbonës.

Wellsiani u zavendësue në minutën e 58’të me Marcos Asensio.

Zinedine Zidane konfirmoi se Bale pritet me mungue disa ditë dhe se rrezikon me humbë edhe El Clasicon.

Real fitoi mbramë ndaj Sporting me rezultat 2-1.

Shperndaje në: