Lajm shumë i keq për Barcelonën (foto)

Gjatë ditës së sotme Barcelona njoftoi se i transferuemi nga Borussia Dortmundi për 145 milionë euro, Ousmane Dembele, ka nji lëndim të randë në kambhën e majtë.

Francezi ka me u operue javën e ardhshme në Finlandë dhe ka me mungue deri në katër muej.

Ai pritet me u rikthye në akcion më 14 Kallnor 2018.

Shperndaje në: