Lajm shumë i keq për Besnik Hasin (foto)

besnikhasi

Aventura e Besnik Hasit në krye të Olympiacos, ka përfundue ditën e djeshme, pesë javë mbas fillimit të kampionatit grek dhe pak ma tepër se dy muej nga nënshkrimi me këtë ekip.

Decizive ishte humbja në derbi, ndaj AEK, ku Olympiacos humbi 3-2, në nji ndeshje mjaft të tensionueme, ku ekipi i Hasit ishtë në avantazh të dy gollave, por u përmbys në 30 minutat e fundit.

Shperndaje në: